Hlavní nabídka
O nás


TRUHLÁŘSTVÍ ŠILHÁN  "Váš domov na míru"
Do výroby nábytku přijmeme šikovného truhláře. Životopisy prosím posílejte na info@silhanjbc.cz.


                

 

Firma TRUHLÁŘSTVÍ ŠILHÁN se zaměřuje především na kvalitu a moderní design. Ať už se Vám u nás líbí kuchyňské linky, či nábytek – vestavěné skříně, obývací stěny, ložnice, postele,  dětské pokoje , stoly, koupelnový nábytek, kancelářský nábytek nebo ostatní truhlářské výrobky, vždy se jedná o prvotřídní kvalitu. Vyrábíme nábytek ve srovnatelné kvalitě s nejlepšími  tuzemskými výrobci, ale směle dokážeme konkurovat i výrobcům ze zahraničí. Naším hlavním cílem je pro Vás vyrobit dokonalý interiér - domova, kanceláře, restaurace atd.. Naše služby zahrnují kompletní servis počínaje od návrhu, přes odbornou konzultaci a pomoc při výběru materiálů a desénů ,až po profesionálně provedenou montáž . Naše výhoda spočívá v tom, že jsme výrobci nábytku a né pouze dodavatelé, to v praxi znamená, že řešíme se zákazníkem všechny detaily a drobnosti, které by dodavatel se sériovou výrobou zákazníkovi nebyl schopen poskytnout.Tyto všechny výhody jsou samozřejmě za standardní ceny bez nároku na příplatek za atyp. Vaše představy a sny měníme ve skutečnost.


                  

 

 

Kuchyně na míru                                                                                              

                                                                                                   

Více jak desetiletá zkušenost a mnoho úspěšně realizovaných zakázek nás řadí mezi zavedené výrobce nábytku. Každá kuchyň od návrhu až po předání je originál, který spolu se zákazníkem tvoříme dle jeho nároků a představ. Kuchyně na míru jsou vybaveny kováním v několika cenových kategoriích, dle výběru zákazníka.


Vestavěné skříně


Nabízíme kvalitní kování od firem  Tilia a Schachermayer, které je dostatečnou zárukou pro pohodlné a snadné užívání vestavěné skříně.Těmito skříněmi lze řešit prostor na chodbách, v předsíních, ložnicích, podkrovních prostorech, ale i v jiných částech domů. Barevné provedení a výběr materiálu vždy odpovídá požadavkům zákazníka.
Stylový nábytekskříň na míru

Na přání zákazníka jsme schopni též vyrobit na míru nábytek stylový (rustikální). Rustikální styl je více přírodní a v interiéru navozuje klidnou a vyrovnanou atmosféru. V tomto stylu je více zastoupeno masivní dřevo, které je schopné uspokojit i nejnáročnějšího zákazníka.Dále nabízíme

- dodávku a montáž kuchyňských spotřebičů
- výrobu různého atypického nábytku
- obývací a dětské pokoje
- zařízení resteaurací a prodejen
- vybavení kancelářských a reprezentačních prostor

© 2017 Miroslav Šilhán – truhlářství

x x
Skříně Liberec|Výroba Kuchyní|Dětské pokoje Liberec|Nábytek Liberec