Proč právě nás?

Proč právě Truhlářství Šilhán?

Firma TRUHLÁŘSTVÍ ŠILHÁN se zaměřuje především na kvalitu a moderní design. Ať už se Vám u nás líbí kuchyňské linky, či nábytek –vestavěné skříně, obývací stěny, ložnice, postele,  dětské pokoje , stoly, koupelnový nábytek, kancelářský nábytek nebo ostatní truhlářské výrobky, vždy se jedná o prvotřídní kvalitu. Vyrábíme nábytek ve srovnatelné kvalitě s nejlepšími  tuzemskými výrobci, ale směle dokážeme konkurovat i výrobcům ze zahraničí. Naším hlavním cílem je pro Vás vyrobit dokonalý interiér - domova, kanceláře, restaurace atd.. Naše služby zahrnují kompletní servis počínaje od návrhu, přes odbornou konzultaci a pomoc při výběru materiálů a desénů ,až po profesionálně provedenou montáž . Naše výhoda spočívá v tom, že jsme výrobci nábytku a né pouze dodavatelé, to v praxi znamená, že řešíme se zákazníkem všechny detaily a drobnosti, které by dodavatel se sériovou výrobou zákazníkovi nebyl schopen poskytnout.Tyto všechny výhody jsou samozřejmě za standardní ceny bez nároku na příplatek za atyp. Vaše představy a sny měníme ve skutečnost.

 

Disponujeme nejmodernější technikou a počítačem řízenými stroji. Naši zaměstnanci pracují s vysoce sofistikovaným softwerem Cabinet Vision. S tímto softwerem máme nyní několik kompatibilních strojů. 

Při samotné výrobě postupujeme dle námi vyzkoušených a nejefektivněších způsobů výroby. Nejprve data z programu Cabinet Vision pošleme do nářezového centra. Na každou desku která z nářezového centra vyjede nalepíme štítek s čárovým kódem, díky kterému další stroje i další zaměstnanci již vědí co s daným dílem dále dělat. Následně dílec jde na frézovací a vrtací CNC stroje, kde za použití scanu načteme čárový kód a stroj opracuje dílec.

Naše firma zajišťuje kompletní realizaci od samotného návrhu na našich studiích až po samotnou montáž našimi šikovnými truhláři.

 

 

Naše firma mimo kvalitní stroje disponuje i několika osobními a nákladními automobily, které můžete potkat od Liberce, přes Jablonec nad Nisou až po Mladou Boleslav a někdy i Prahu.