Reference

Vaše reference a zpětné vazby nám můžete posílat na email info@silhanjbc.cz, za Vaši jekoukoli zpětnou vazbu budeme moc rádi.

Můžete si také všechny naše recenze přečíst na našich firemních profilech na Seznam.cz a Google.cz.

 

Michaela Říhová:

“Na Truhlářství Šilhán musím vyzdvihnout především profesionální a přitom lidský přístup. Naši kuchyňskou linku zrealizovali podle našich představ a do nejmenšího detailu. Díky osobnímu přístupu a bohatým zkušenostem se každý náš požadavek podařilo zrealizovat k naší plné spokojenosti.

 

Karel Zeman:

“Jsem velmi ráda, že jsem oslovila právě tuto truhlárnu na výrobu nábytku do ložnice a následně i do kuchyně s jídelnou. Veškeré vybavení udělali přesně podle mých představ, práce v domě jim šla od ruky. Pevně věřím, že to není naše poslední spolupráce. Děkuji Zemanová

 

Jitka Šlejharová:

“Děkuji celému týmu pana Šilhána za bezproblémovou realizaci mojí objednávky. Nábytek je kvalitní a krásný a jako bonus jsou všichni zaměstnanci neskutečně milí a šikovní. Doporučuji všemi deseti! :-)

 

Kubát:

“Tato firma pana Silhana mi dělala vestavěné skříně. Musím říct, že od samého začátku, to probíhalo velmi dobře. Parta byla sladena, a pracovala rychle a přesně, prostě na profesionální úrovni. Za mne celkové hodnocení velmi dobré. Děkuji L. Kubát Milovice