Kuchyně na míru vyrábíme více jak 25 let. Za tuto dobu máme několik set spokojených zákazníků, kteří naše kuchyně bezproblémově používají a jsou s nimi maximálně spokojeni. Na základě jejich spokojenosti nás oslovují další a další zakazníci a my jsme proto velmi rádi, že se dobře vyrobená kuchyň dostane i do dalších domovů.

Co umíme

Kuchyně na míru

Kuchyně na míru vyrábíme více jak 25 let. Za tuto dobu máme několik set spokojených zákazníků, kteří naše kuchyně bezproblémově používají a jsou s nimi maximálně spokojeni. Na základě jejich spokojenosti nás oslovují další a další zakazníci a my jsme proto velmi rádi, že se dobře vyrobená kuchyň dostane i do dalších domovů.

S našimi zkušenostmi

Sázka na jistotu

Naším cílem není jen poskládat skříňky do prostoru, rádi bychom klientům vždy dokázali poradit a vymyslet kuchyň tak, aby pro ně byla práce v kuchyni radostí. Pomůžeme vám využít každého volného prostoru i v atypických místech. Můžete volně kombinovat materiály a dekory dle svých představ. Při navrhování kuchyně jste nám Vy architektem, dokážeme vyhovět všem vašim požadavkům a hlavně vašemu vkusu. Díky vizualizaci zdarma uvidíte svou kuchyň ještě před realizací.

Za příjemnou cenu

Individuální řešení

Jelikož, je plánování nového nábytku do kuchyně složitější proces, preferujeme a doporučujeme osobní schůzku. Na této schůzce vaši kuchyň společně naplánujeme, tak aby jsme využili maximálně prostor pro její umístění v daném prostoru. Naše kuchyně jsou vyráběny na nejmodernějších plně automatických CNC strojích. To zaručuje dokonalé a přesné zpracování už při samotné výrobě kuchyně. Využijte naše mnohaleté zkušenosti, naši moderní automatizovanou výrobu a neváhejte se na nás obrátit při plánování vaší nové kuchyňské linky.

 

Doživotní záruka na kování Blum

Rakouská firma Blum je tradičním výrobcem kování nejvyšší kvality, které je využíváno po celém světě. Již více než 25 let sleduje firma Blum nábytek v domácnostech při jeho používání v praktickém životě. Toto sledování výrobků poskytuje důležité informace pro testovací laboratoř, kde se provádí simulace každodenního využití.

Naše firma dbá na nejvyšší kvalitu a funkčnost výrobků, proto i my používáme do našich kuchyní a nábytku špičkové kování této značky. Díky úzké a intenzivní spolupráci jsme se stali certifikovanými zpracovateli výrobků firmy Blum. Firma Blum na své výrobky poskytuje DOŽIVOTNÍ ZÁRUKU.

Doživotní záruka na systémy výklopů, závěsů nebo výsuvů platí, jste-li jeho první majitel – spotřebitel (tato záruka platí na kování, nikoliv na truhlářské výrobky).

Rakouská firma Blum je výrobcem kování vysoké kvality, které je využíváno po celém světě. Již více než 25 let sleduje firma Blum nábytek v domácnostech při jeho používání v praktickém životě. Toto sledování výrobků poskytuje důležité informace pro testovací laboratoř, kde se provádí simulace každodenního využití.

Naše firma dbá na nejvyšší kvalitu a funkčnost, proto i my používáme do našich vestavěných skříní a kuchyní špičkové kování značky Blum. Díky tomu, že jsme certifikovaní zpracovatelé, poskytujeme Vám na toto kování DOŽIVOTNÍ ZÁRUKU.

Doživotní záruka na systémy výklopů, závěsů nebo výsuvů platí, jste-li jeho první majitel – spotřebitel (záruka neplatí na nábytek, který koupíte od jiného majitele/dodavatele).

Poradenství při plánování nové kuchyně

Profesionální a rychlá montáž

Maximální využití prostoru pro maximální pohodlí

Odborné zaměření prostoru s vysokou přesnotí

3D grafické návrhy vaší kuchyně zdarma

Navrženo a vyrobeno v České republice

Libovolné kombinace materiálů

Vysoká kvalita zpracování na CNC strojích

Nezávazná poptávka

Pro cenovou nabídku kuchyně nás prosím kontaktujte, prostřednictvím našeho poptávkového formuláře. Jelikož, je plánování kuchyně složitější proces, tak vás zpětně kontaktujeme a domluvíme si společnou schůzku. Na této schůzce vaši kuchyň společně naplánujeme, tak aby jsme využili maximalně prostor pro její umístění.

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici. Při zpracování údajů se řídíme těmito pravidly GDPR. Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA, na kterou se vztahují Privacy PolicyTerms of Service společnosti Google.

    Denní dávka inspirace

    Naše realizace kuchyní