O nás

Proč si jako partnera vybrat právě Truhlářství Šilhán? Přečtěte si o nás více nebo navštivte jednu z našich poboček.

Truhlářství Šilhán pro vás vyrábí nábytek od roku 1997. Jsme odborníci na kuchyně, vestavěné skříně a výrobu zakázkového nábytku na míru. Naše firma se může pochlubit mnoha referencemi spokojených klientů.

+00

let na trhu

+000

zakázek ročně

+00

členů týmu

Proč si vybrat právě nás

Poradíme, navrhneme, vyrobíme a nainstalujeme

V dnešní době není snadné se správně zorientovat v široké nabídce nových materiálů, elektrospotřebičů a vnitřního vybavení. Stejně tak je mnohdy obtížné zvolit správnou koncepci využití prostoru. Již řadu let se zabýváme nejen samotnou výrobou, ale i poradenstvím a navrhováním především moderních kuchyní, vestavěných skříní a nábytku do interiéru. Rádi vám poradíme s výběrem, rozložením, materiálem a designem vašeho nábytku.

Vyrobíme cokoli

Kreativitě se meze nekladou

Při výrobě kuchyní, vestavěných skříní a ostatního nábytku nejsme omezeni typizovanými rozměry ani materiály, vše upravíme, přizpůsobíme nárokům a požadavkům zákazníka. Úprava výšky, šířky nebo hloubky skříněk, různé pozice poliček, dvířek a příček záleží zcela na preferencích klienta. Každý kus z naší výroby je jedinečný, proto se snažíme k naší práci i tak přistupovat. Spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě.

  • Při výrobě se řídíme bohatými zkušenostmi a osvědčenými postupy.
  • Do každého projektu se snažíme vnést originalitu a individuální přístup.
  • To celé s ohledem na možnosti a požadavky klienta.
Pro profesionální práci

Špička mezi kuchyňskými spotřebiči značka De Dietrich

Výsledkem přirozeného propojení prvotřídních surovin a ušlechtilých materiálů je jedinečná škála čistých emocí, která vás nenechá na pochybách, že De Dietrich je víc než jen obyčejné vaření. Společnost s lesním rohem ve znaku je sázkou na jistotu pro ty, kteří dokáží ocenit kouzlo dokonalé souhry čistého designu, technologických inovací a prvotřídních materiálů.

Od návrhu až po realizaci

Průběh spolupráce

Naši dodavatelé

Spotřebiče

Digestoře

Kování

Lamino desky

Pracovní desky a skleněné zástěny