Prodloužená bezplatná záruka na spotřebiče

Platnost akce: Do odvolání

Akce „4 roky záruky“ na spotřebiče De Dietrich

Tuto službu je možné využít pouze u spotřebičů používaných v domácnosti a zakoupených a provozovaných v České republice!

Tuto službu lze uplatnit k vybraným spotřebičům značky De Dietrich uvedených v seznamu dostupném na internetových stránkách registrace 4 let záruky zaruka.elmax.cz. Tato služba je zahrnuta v prodejní ceně spotřebiče.

Účast v této akci je nepovinná, podmínkou pro získání prodloužené záruky je online registrace zakoupeného výrobku De Dietrich na internetových stránkách zaruka.elmax.cz do 30 dní od zakoupení výrobku/spotřebiče. Bez registrace není možné uplatnit nárok na prodloužený bezplatný servis.

 

Akce „4 roky záruky“ na spotřebiče Brandt

Tuto službu je možné využít pouze u spotřebičů používaných v domácnosti a zakoupených a provozovaných v České republice!

Tuto službu lze uplatnit k vybraným spotřebičům značky Brandt uvedených v seznamu dostupném na internetových stránkách registrace 4 let záruky zaruka.elmax.cz. Účast v této akci je nepovinná, podmínkou pro získání prodloužené záruky je online registrace zakoupeného výrobku Brandt na internetových stránkách zaruka.elmax.cz do 30 dní od zakoupení výrobku/spotřebiče. Bez registrace není možné uplatnit nárok na prodloužený bezplatný servis.

 

Akce „4 roky záruky“ na spotřebiče Ciarco Design

Výhradní distributor značky Ciarko Design společnost Elmax Store a.s. vyhlásila dne 1.1.2024 do 30.06.2024 akci „4 roky záruky na spotřebiče Ciarko Design“, kde poskytuje zákazníkům službu prodloužené záruky na spotřebiče značky Ciarko Design, uvedené v podmínkách akce.

Podmínkou pro získání prodloužené záruky je online registrace zakoupeného výrobku na internetových stránkách zaruka.elmax.cz

Registraci je třeba provést do 30 dní od zakoupení.

 

Akce „5 let záruky“ na spotřebiče Elica

Pro uplatnění pětileté záruky je nutné spotřebič zaregistrovat do 30 dnů od data uvedeného na prodejním dokladu. Bližší informace na stránkách dodavatele elicacr.cz/5-let-zaruka
Bez registrace není možné uplatnit nárok na prodloužený bezplatný servis.

Nenechte si ujít další aktuality

Nadčasová kuchyňská linka v kombinaci bílého lesklého lamina a přírodní dýhy od výrobce Shinoky v odstínu Ivory Oak. Tato krásná kuchyně byla realizována v rodinném domě pod Ještědem. Celá kuchyňská linka je vybavena nejkvalitnějším kováním od firmy Blum a bezúchytkovými systémy servodrive. Součástí kuchyňské linky jsou moderní černé spotřebiče, a výsuvné elektrické zásuvky Bachman. Celá tato kuchyně je propracována do posledního detailu včetně zabudovaných interiérových dveří do spíže, tak aby maximálně vyhovovala požadavkům klientů a byla maximálně funkční s ohledem na design a čisté linie.
Akce
Do odvolání

Akce na kuchyňské linky

Slevy a akce jsou libovolně kombinovatelné, počet akcí a slev u kuchyňské linky ovlivňuje celkový rozsah zakázky a výběr použitých…