Moderní pracovna v rodinném domě

Moderní pracovna vyrobena na míru se realizovala v rodinném domě na kraji Liberce. Celý dům je velice moderní a nadčasově navržený, proto zde byla jasná volba klasického bílého lamina, které bylo potřeba zkombinovat s nějakým příjemným dekorem, který by dodal interiéru útulnost a teplejší ráz. Jako doplňující materiál byl proto zvolen teplejší odstín dřeva s elegantní texturou. V této pracovně jsou dvě prostorná pracovní místa s dostatkem úložného prostoru jak v podobě vestavěných skříní tak i zásuvkovém modulu, který slouží i jako oddělující prvek mezi pracujícími. Všude je použito vysoce kvalitní kování, které je doplněno speciálním bezúchytkovým otevíráním dvířek a zásuvek.

Moderní pracovna vyrobena na míru se realizovala v rodinném domě na kraji Liberce.
Celý dům je velice moderní a nadčasově navržený, proto zde byla jasná volba klasického bílého lamina, které bylo potřeba zkombinovat s nějakým příjemným dekorem, který by dodal interiéru útulnost a teplejší ráz. Jako doplňující materiál byl proto zvolen teplejší odstín dřeva s elegantní texturou.

V této pracovně jsou dvě prostorná pracovní místa s dostatkem úložného prostoru jak v podobě vestavěných skříní tak i zásuvkovém modulu, který slouží i jako oddělující prvek mezi pracujícími.

Všude je použito vysoce kvalitní kování, které je doplněno speciálním bezúchytkovým otevíráním dvířek a zásuvek.

Prohlédněte si naše další realizace